لطفا مرورگر خود را تمام صفحه کنید
Coming Soon!
×
02188081641

  آدرس:

  تهران - شهرک غرب - بلوار دادمان - خیابان بهارستان - نبش سپهر

  7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم.

  مشاوره : 88081639 – 88365642

  ثبت نام : 88081641 - 88079984

  سامانه ارتباط با آموزشگاه (واتس آپ) : 09226571620

  ایمیل : [email protected]

  منشور شهر آشوب

  ایجاد اطمینان خاطر در خانواده ها از انتخاب ساز مورد نظر و رضایت ایشان.
  * ایجاد هماهنگی، نظم، پرستیژ، بروکراسی در نحوه عملکرد آموزشگاه نسبت ورودی های جدید و راهنمای آنان در انتخاب ساز.
  * شناسایی هنرجویان بر اساس معیارهای شخصیتی، فردی، اجتماعی، خانوادگی و انتخاب ساز متکی بر خواست و علاقه فردی یا خانواده، توانایی مالی و... .
  * شناسایی هنرجویان براساس معیارهای کارشناسی و هدفمند و انتخاب ساز براساس تواناییها و فاکتورهای از پیش تعیین شده.(تعیین شاخصهایی جهت تشخیص هنرجویان باقابلیتهای شنوایی، ریتمیک، رفلکس و هماهنگی عصب و عضله بالا، قدرت تمرکز بالا، حافظه شنیداری و بصری بالا)-(اهداف از پیش تعیین شده: تکمیل تنوع سازی بر اساس معیار نیاز و ظرفیت آموزشگاه، تمرکز بر سازهای مهجور و کمتر شناخته شده، تمرکز بر روی سازهای ارکستری و ...)
  * شناسایی هنرجویان براساس معیارهای کارشناسی و هدفمند که از قبل ساز انتخاب نموده اند و برای ادامه به سیستم آموزشی اضافه میشوند
  * شناسایی هنرجویان براساس معیارهای کارشناسی و هدفمند جهت تربیت، پرورش و آموزش آکادمیک نوازنده درسطوح بالا.

   

  اطمینان به انتخاب خود و ماجراجویی:
  بسیاری از موزیسین های موفق به دنبال چیزی غیر از موسیقی نرفته اند و به انتخاب خود ایمان کامل دارند.
  در واقع این افراد جایگزینی غیر از موسیقی ندارند(مگر آنکه مجبور باشند.)و تمامی زمان و انرژی خود را به این حرفه اختصاص می دهند. حس ماجراجویی که در یک موزیسین وجود دارد او را به سمت عمیق شدن در موسیقی به عنوان الویت اول سوق می دهد.
  تلاش و سخت کوشی:
  یک موزیسین برای پیشرفت و افزایش دانش و مهارت های خود باید سخت بکوشد و این تفکر که موزیسین شدن فرار از کار جدی است و بیشتر یک فعالیت لذت بخش است،تفکر درستی نیست.برای ساختن یک آهنگ مناسب و یا نواختن درست یک قطعه یک موزیسین باید مانند یک کارآفرین به محصول خود فکر کند و برای آرایه و معرفی آن برنامه ریزی داشته باشد.
  تمرین جدی و موثر:
  یک موزیسین موفق می داند که داشتن علاقه و ذوق کافی نیست و قطعا باید برای تمرینات روزانه مرتب وقت زیادی بگذاردبدون یک دوره تمرینات روزانه جدی و موثر و گاهی تجربه حس خستگی ناشی از کار زیاد موفقیت به دست نمی آید.
  صبوری و ادامه دادن:
  موزیسین حرفه ای شدن ممکن است زمان زیادی ببرد. یک موزیسین موفق صبور است و می داند در عرض یک شبانه روز نمی تواند به موفقیت دست یابد.رشد و پیشرفت برای بسیاری از افراد تدریحی است.شناخت درست استعداد ،تمرین ،تحلیل قویو فعالیت گروهی به تدریج به رشد افراد کمک کند.
  خلاقیت در به دست آوردن پول:
  حرفه موسیقی به خصوص در اوایل کار درآمد چندانی ندارد. از طرفی یک موزیسین نیاز دارد در فضای بدون استرس به فعالیت خود ادامه دهد . بنابراین موزیسین موفق در به دست آوردن پول از طریق مختلف خلاقیت به خرج می دهد.تدریس، نوازندگی در گروه ها ،نوازندگی در ضبط آلبوم ها،آهنگسازی برای کارهای تبلیغاتی یا فیلم های کوتاه ،ویرایش نت و .. مثال هایی برای درآوردن پول برای موزیسین های تازه کار است.

   

  اینستاگرام
  ثبت نام
  پنل کاربری
  واتس اپ
  ثبت نام آنلاین