لطفا مرورگر خود را تمام صفحه کنید
Coming Soon!
×
02188081641

گروه نوازی گیتار

  • تاریخ:۱۳۹۸/۰۱/۱۹
  • 1020 بازدید

موسیقی یک زبان است. از این زبان می توان برای برقراری ارتباط با یکدیگر نیزاستفاده شود. برای کودکان معمولا خسته کننده به نظر می رسد اگر موسیقی به تنهایی، در اتاقی در بسته و بدون هیچ ارتباطی با دیگران نواخته شود. زمانیکه کودکان به صورت گروهی سازی می نوازند یاد می گیرند به یگدیگر گوش دهند و حسی موزون را ایجاد کنند. آنها می آموزند که به بخش های مختلفی که توسط دوستانشان نواخته می شود دقت کنند و اهمیت تنظیم و ارکستراسیون، توازن صدا و ایجاد روح همکاری را درک کنند.

 

گروه نوازی به کودکان می آموزد که چگونه از خود به نفع گروه بگذرند. جدای از اینکه چه بخشی را می نوازند، هارمونی یا ملودی ، یاد می گیرند که گوش دهند و به صورت غیر زبانی برای اجرای کل قطعه موسیقی به عنوان یک تیم ارتباط برقرار کنند. به علاوه ، گروه نوازی منجر به کاهش فشار و استرس اجرا نیز می گردد. بدین معنا که اشتباهات کوچک در صدای گروه دیده نمی شود. بنابراین، ایجاد یک محیط آرام برای کودکان این امکان را فراهم می کند که از موسیقی که می نوازند لذت ببرند.

 

بشر موجودی اجتماعی است و بسیار تمایل دارد به انجام فعالیت های گروهی و جمعی، این عمل را در همراهی کودکان در بازی کردن با هم کاملا مشاهده می توان کرد به گونه ای که بدون هیچ گونه آشنایی قبلی به محض قرار گرفتن در محیط بلافاصله با هم دوست می شوند و به بازی می پردازند در ادامه همین حس و به منظور تخصصی شدن این فعالیت در دوره های موسیقی کودک(ارف) اولین گام همراهی موسیقیایی کودکان می باشد و بعد از اتمام این دوره ها و انتخاب سن تخصصی اگر به پرورش و گسترش گروه نوازی آنها پرداخته شود ممکن است که تمامی زحمات قبلی به هدر رود. یکی از این کلاس ها، کلاس های گروه نوازی گیتار است که هنرجویان علاوه بر کلاس های انفرادی شان در کلاس های گروهی حس همکاری و توانایی درک ریتم در قطعات چند صدایی(پولی فونی) ، نوانس و دینامیک ها را به خوبی هر چه تمام تر آموزش می بیند و آموزشی است در ادامه مسیر هنری و از آن مهم تر مسیر زندگی.

 

تاریخ برگزاری دوره گروه نوازی گیتار،رضا جوشقانی 98/2/28 ساعت 19 الی 20 می باشد.

تاریخ برگزاری گروه نوازی گیتار،مجید الکایی 98/3/09 می باشد.

اساتید: مجید الکایی بهجتی و رضا جوشقانی

7 روز هفته، پاسخگوی شما هستیم.
88081641 - 021 | 88081639 - 021
[email protected]

logo-samandehi

اینستاگرام
ثبت نام
پنل کاربری
واتس اپ
ثبت نام آنلاین