لطفا مرورگر خود را تمام صفحه کنید
Coming Soon!
×
02188081641

میوزماسل (تمرین عضلات)

اساتید اطلاعات گالری سبد خرید
میوزماسل (تمرین عضلات)

«ميوزماسل : تفكر و تامل در قدرت عضلاني»

علمي است كه با نگرش عميق آن مي توان پي به عملكرد ظريف و حساس بالقوه در عضلات برد و با اجراي تمرينات اختصاصي در اين علم بتوان كنترل و حساسيت هاي اجرايي دستها را به بهترين شكل ممكن و در كمترين حد انقباض ارتقاء عمل بخشيد كه اين امر موجب گشته تا افرادي كه دستهايي با توانمندي متنوع و كارآمد را نيازمندند(به خصوص نوازندگان) بتوانند با شركت در  كلاسهاي ميوزماسل و اجراي تمرينات تخصصي آن به مباحثي چون قدرت ، سرعت ، انعطاف ، استقامت و تفكيك در مچ و انگشتان در كوتاهترين زمان ممكن و به طور كاملاً علمي دست يابند .

**********************************************************************

نتيجه شركت در كلاسهاي ميوزماسل چيست ؟

1- مشاوره : مشاوره هر شخص در مبحث ميوزماسل باعث مي شودتا نقاط ضعف ، عوامل مخرب و آسيب هايي كه سد پيشرفت هنرجويان و نوازندگان گرديده شناسايي شوند و بهترين راه كار براي رفع و يا حل موضوعات نامبرده تجويز و به كار گرفته شوند . با انجام مشاوره ميوزماسل سه موضوع بسيار مهم اتفاق خواهد افتاد .

الف- افرادي كه داراي آسيب ديدگي در دستها شده اند، راهكارهايي را در جهت بهبود هر چه سريعتر دريافت خواهند كرد .

ب- افرادي كه در شرف آسيب ديدگي قرار گرفته اند ، عوامل مخربي كه باعث آسيب ديدگي دستهايشان گرديده به آنان معرفي و راهكارهاي پيشگيري از آنها را نيز دريافت مي كنند .

ج- افرادي كه آسيب نديده اند، مباحثي كه در آينده باعث وجود يا بروز آسيب ديدگي خواهد شد را به آنها گوشزد و اشاره خواهيم كرد تا در طول زندگي هنري شان از هر گونه آسيب در مبحث نوازندگي در امان باشند .

2- آموزش و يادگيري ريلكشن ذهن و جسم و فكر و نيز تقسيمات بدني و چگونگي آموزش رهايي از هر گونه انقباظات عضلاني در هر نقطه از بدن به خصوص دستها

3- آموزش و يادگيري نحوه ي گرم كردن و سرد كردن دستها به طور علمي و عملي

4- اجراي برنامه هاي متنوع تمريني در جهت رشد و ارتقاء دستها در ابعاد مختلف

5- آموزش فرمولهاي يادگيري و به كاربندي آن در روند مباحث كلاس

6- آموزش برخي از راهكارهاي فعالسازي دو نيمكره ي مغز براي استقلال هر چه بهتر در عملكرد دستها

**********************************************************************

شركت هنر جويان مبتدي در كلاسهاي ميوزماسل باعث مي شود تا از ابتدا هنرجويان بياموزند كه نحوه ي كنترل دستها ، قراردادن دستها در فرم ها و اكول هاي شخصي در كمترين حد انقباض ، رهايي كامل بدن ، هماهنگي ذهن ، فكر و اجزاي مختلف دستها براي اجراي هر چه بهتر تمرينات تخصصي و قطعات اجرايي و نيز چگونگي تمرين كردن علمي  را به دور از هر گونه آسيب ديدگي و رهايي از هر نوع آسيب احتمالي در آينده براي ارتقاء روز افزون سير هنري خود ، به طور كامل فراگيرند .

شركت هنر جويان متوسطه در كلاسهاي ميوزماسل باعث مي شود تا كاستي هاي مختلف در دستها برطرف گردند و همانند موضوعاتي كه در مبحث هنرجويان مبتدي عنوان شد ارتقاء روزافزوني را دريافت نمايند . تا بتوانند در كمترين زمان ممكن نقصهانهاي آموخته هاي قبلي را جبران و براي آموزش مباحث جديد تخصصي شان با رويكردي جديد و متفاوت آموزش آنها را  سرعت بخشند .

 شركت هنر جويان نيمه حرفه اي ، حرفه اي و مدرسين در كلاسهاي ميوزماسل باعث مي شود

 تا داشته هاي خود را همراه با آموخته هايي چون يادگيري تمرينات حرفه اي و برنامه هاي متنوع و اثربخش از ميوزماسل تلفيق نمايند و هر نوع ضعف را جبران، هر نوع قدرت و سرعت را ارتقاء و هر شكل از انعطاف را در دستهايشان عملي سازند و در كنار موارد نامبرده به توان استقامت و استمرار در هر حركت در سرعتهاي مختلف همراه با تكنيك هاي متنوع دست يابند . البته به دور از آسيب ديدگي و اتلاف زمانهاي طولاني

میوزماسل (تمرین عضلات) میوزماسل (تمرین عضلات)
 
معرفی دوره
 

باور رسیدن به توان اجرایی مورد نظر در نوازندگی با روزی حداکثر 2ساعت تمرین برای نوازندگان تقریبا غیر قابل باورهست اگر تمرینات بر اساس اصول باشند و همگی تعریف و دلایل علمی داشته باشند،به راحتی خواهیدفهمیدکه ثمره ی انجام تمرینات طولانی مدت همین آسیبهایی است که امروزه گریبان گیر جامعه نوازندگان شده است.

اکثر تمرینات نوازندگی ذهنی هستند که با رعایت و یادگیری اصول علمی به راحتی میتوان دریافت که بدن با این همه توانمندی در خلقت آفرینش برای یادگیری و ارتقا نیاز به وارد کردن این همه فشارهای بی موردرا ندارد و تنها با آموختن فرمولهای یادگیری زمانهای طولانی تمرینی را میتوان تا یک چهارم زمانی کاهش داد.

هر موضوع میبایست دلایل و چرایی های اصولی و علمی خود را داشته باشد اما متاسفانه تمرین بیش از اندازه امروز نوازندگان هیچ توجیح علمی ندارد و دردهایی چون درد شانه و گردن،سفتی ساعدها و به صدا افتادن مفاصل مچ همراه با دردهای متنوع و نافرمانی انگشتان و عدم انعطاف لازم نتیجه  زمانهای تمرینی طولانی مدت است که بدون توجیح علمی فقط پیشنهاد میشوند.

با انجام هریک از تمرینات طراحی شده در متد میوزماسل هر نوازنده متوجه سه مورد مهم خواهد شد که جزء موارد ضروری و بسیار کاربردی در سلامت و پیشگیری از آسیبهای جدی خواهند بود. 

1_مدیریت و کنترل در عضلاتی که به طور انحصاری، شخص برای نوازندگی خود بیشترین نياز را به تقویت آنها دارد. 

2_این تمرینات شخص را معطوف به این موضوع میکنند که از چه عضلاتی بیهوده استفاده ميشده و چه فشارهای بیهوده ای را تا به حال وارد آورده است. (اتلاف انرژی) 

3_پی بردن به انقباضات متعدد سطحی و عمقی دستها و ناحیه شانه و گردن که هنرجویان شرکت کننده در کلاسهای میوزماسل چگونگی رفع تمامی انقباضات را نیز می آموزند. 

(رفع انقباضات بیهوده) 

دردها و ناتوانی های اجرایی خود را در زمان نوازندگی جدی بگیرید چراکه شروع آسیبها از همین جاآغاز میشوند.

از مشکلات نوازندگی و آسیبهای موجود در دستهای خود بدون هزینه و کاملاً بطور رایگان در طرح مشاوره رایگان متد میوزماسل مطلع شوید.

 
 
 
معرفی اساتید
به زودی ...
به زودی ...
 
 
آخرین مقالات
اینستاگرام
ثبت نام
پنل کاربری
واتس اپ
ثبت نام آنلاین