لطفا مرورگر خود را تمام صفحه کنید
Coming Soon!
×
02188081641

کُر شماره 1 (صلح)

اساتید اطلاعات گالری سبد خرید
کُر شماره 1 (صلح)

گروه کر «صلح» با چشم اندازی جهانی به موسیقی کلاسیک، به ویژه موسیقی کرال در حال حرکت است. این مجموعه بر این باور است که این ژانر، در کشور ما مهجور مانده و در شرایطی که اجرای آثار متعلق به دوره های کلاسیک، رمانتیک و مدرن در موسیقی کرال، چندان محلی از اِعراب ندارد، در تلاش بوده تا در بدو امر، با اجرای کرال های قرون وسطی، رنسانس و باروک، اقدام و رویکردی در جهت شناساندن این مهم برای تمام اقشار جامعه داشته باشد. طبیعی است که مانند تمامی مجموعه های هنری و گروههایی که با هدفی خاص به فعالیت می پردازند، گروه کُرِ صلح نیز با چالش هایی در این سالها مواجه بوده است .

«محمدرضا پور مقدم»، رهبر این گروه نیز در خصوص فعالیت های دو ساله خود با مجموعه اش خاطر نشان می کند: «دو سال از فعالیت گروه کر «صلح» میگذرد و طبعاَ، فرازو نشیب های زیادی را به خود دیده و پشت سر گذاشته است. در طی این مدت، گاهی سنگینی بار بر شانه های من فشار می آورد؛ اما به عشق هنرجویانم به خود اجازه نشستن و خستگی نمی دادم، روزی که گروه را تشکیل می دادیم، کسی فکر نمی کرد که پس از دوسال به چنین جایگاهی برسیم؛ اما واقعیت این بود که در تمام لحظات، حتی بحرانی ترینشان، من مطمئن بودم که این گروه پیشرفت سریعی خواهد داشت؛ چون به هنرجویانم و خودم باور داشتم و امروز با چشمانی پر از امیدو روشنایی، آینده را از آن خود و مجموعه ام می دانم. برای من زیباترین اتفاق این دنیا کار با اعضای توانمند مجموعه ام می باشد و آنها تمام انگیزه من در زندگی هستند.»

شایان ذکر است که گروه کر «صلح نوای شهر آشوب»، با هدف اشاعه موسیقی کلاسیک برای همه اقشار جامعه و بالا بردن سطح دانش افراد جامعه پایه گذاری شده و در این زمینه فعالیت می‌کند. این گروه با شعار «کلاسیک، پیام آور صلح برای همه» هر ۶ ماه یکبار اقدام به عضوگیری می‌کند و افراد را در هر سطحی خاص، تحت آموزش قرار می‌دهد.

کُر شماره 1 (صلح) کُر شماره 1 (صلح)
 
 
معرفی اساتید
به زودی ...
به زودی ...
 
 
آخرین مقالات
اینستاگرام
ثبت نام
پنل کاربری
واتس اپ
ثبت نام آنلاین